SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
DUK

 

Aš visiškai nemoku siūti. Aš net neturiu siuvimo mašinos, ar aš galiu lankyti Jūsų kursus?                                                                                                                       

 

Taip galite, nes mūsų kursuose mokymai prasideda nuo siuvimo pagrindų. Pirmoje pamokoje Jūs mokotės naudotis siuvimo mašina, pagrindinių dygsnių, mašinos nustatymus ir pan. Mokydamiesi rankinius ir mašininius dygsnius palaipsniui pereisite prie sudėtingesnių dalykų. Jei Jūs neturite siuvimo mašinos, kursuose Jums bus suteikta profesionali konsultacija renkantis ir perkant bet kurią siuvimo įrangą palankiausiomis sąlygomis.

 


Esu savamokslė siuvėja. Moku naudotis siuvimo mašina, šiek tiek naudotis žurnalo iškarpomis, todėl pačių pagrindų man nereikia. Ar galiu lankyti Jūsų kursus, tikėdamasi, kad neteks mokytis, ką jau moku?

 

Tikrai galite. Vilniuje pramokusiems siuvimo meno rekomenduojame lankyti siuvimo-modeliavimo kursus pagal individualius pageidavimus, Žalgirio g. Kiekvienas mokosi to, kas yra aktualu būtent jam. Jeigu mokate pasisiūti nesudėtingus gaminius, pas mus galite ateiti mokytis siūti sudėtingesnius.
Kituose miestuose irgi renkamos pažengusiųjų grupės. Čia Jūs patys renkatės, ką norite siūti, o kompetentingi mūsų dėstytojai Jums duos gerų patarimų ir naudingos informacijos, kurios dar nežinote.Kokia yra kursų kaina?

Siuvimo kursų mėnesio kaina, lankant kartą per savaitę - 48 € (už 4 pamokas), lankant du kartus per savaitę - 96 € (už 8 pamokas). Vienos pamokos kaina - 12 €. Lankant siuvimo kursus pagal programą pradedantiesiems, viso kurso, kurį sudaro 20 pamokos, kaina - 260 €. Galima mokėti visą sumą iš karto, arba dalimis, mėnesinėmis įmokomis per kursų laikotarpį.

Dirbu slenkančiu grafiku, todėl kiekvieną savaitę būnu laisva vis skirtingu laiku. Ar galėčiau suderinti dalyvavimą kursuose sau patogiu grafiku?

Galite. Registruojantis į kursus, papasakokite, koks yra Jūsų darbo grafikas, kokiomis dienomis ir kokiu laiku Jūs galite lankyti užsiėmimus, ir mes tikrai pasistengsime suteikti galimybę lankyti pamokas Jums patogiu laiku.


Atvykau kelioms savaitėms atostogauti į Lietuvą. Ar galima pasirinkti intensyvų lankymą, kad maksimaliai išnaudočiau tą laikotarpį mokymams?

Taip, galite. Nurodykite mums laikotarpį, per kurį norite išmokti siūti. Susiderinsime dėl Jums patogaus laiko. Jums pageidaujant, galėsime tartis dėl užsiėmimų kiekvieną dieną, kad per trumpą laikotarpį galėtumėte kuo daugiau išmokti. Nesant tokioms grupėms, kurių laikas Jums būtų patogus, galima susitarti dėl individualių pamokų, kur būdami su mokytoja dviese, gausite tik Jums skiriamą visą dėmesį.

Kokiu laiku vyksta Jūsų siuvimo kursai?

Turime rytines, vakarines ir savaitgalines grupes. Vakariniai užsiėmimai vyksta po darbo, nuo 18 val. Rytinių grupių laiką galime susiderinti pagal Jūsų pageidavimus, savaitgaliniai užsiėmimai vyksta šeštadieniais iš ryto. 

Siuvu namuose savarankiškai. Iškilo klausimų dėl šiuo metu siuvamo daikto. Ar galiu ateiti vienai pamokai konsultacijai?

Taip, galite. Vienkartinės pamokos grupėje kaina - 15 €. Galime susitarti dėl Jums patogaus laiko, ir galėsite ateiti konsultacijai į grupę, kurioje tuo metu turėsime laisvą vietą Jums. Jeigu nenorite konsultacijos grupėje, o pageidaujate individualaus užsiėmimo, tik dviese su mokytoja, galime susitarti dėl Jums patogaus laiko individualiai pamokai. Individualios, 2 val. trukmės pamokos kaina - 25 €, 3 val. trukmės - 33 
€.

Ar galima gauti nuolaidą kursams?

Sekite mūsų naujienas svetainės skiltyje
akcijos ir socialiniame tinkalalapyje facebook, kur naujos akcijos bus visada skelbiamos, ir pasinaudokite geriausiais mūsų pasiūlymais.

Artėja draugės gimtadienis. Noriu jai padovanoti Jūsų siuvimo kursus. Ar galima įsigyti pas Jus dovanų kuponą? Ar norint jį gauti, būtina važiuoti pas Jus?

Pas mus galite įsigyti
dovanų kuponus pageidaujamiems kursams už pageidaujamą sumą. Jeigu turite galimybę atvykti pas mus, įsigysite atspausdintą dovanų kuponą, kurį galėsite padovanoti. Jeigu galimybės atvykti neturite, atsiųskite mums el. paštu pavedimo kopiją, ir dovanų kuponą atsiųsime Jums į Jūsų el. paštą.

Organizuojame draugei gimtadienį. Kaip dovaną, norime jai padovanoti kursus, kur galėtume visos kartu susirinkusios per porą valandų kažko išmokti ir smagiai kartu praleisti laiką. Ar organizuojate tokius kursus?

Siuvimo arba rankdarbių kursai - išties smagi ir naudinga pramoga. Galime suorganizuoti Jums pageidaujamus kursus tik Jūsų kompanijai Jums patogiu laiku. Mergvakaris, gimtadienis ar įmonės vakarėlis - puiki proga pabėgti nuo rutinos, slegiančių rūpesčių, užsiimti smagia veikla ir pabūti kartu su artimiausiais draugais ar bendradarbiais. Jaukioje aplinkoje galėsite kažko naudingo išmokti, praleisti gerai laisvalaikį ir pasivaišinti vaišėmis. Teminių kursų kaina ir visos detalės derinamos su kiekvienu užsakovu atskirai.

Kiek laiko trunka viena siuvimo pamoka?

Vienos siuvimo - modeliavimo pamokos pagal individualius pageidavimus trukmė - 3 val. (astronominės), kursų pagal programą pradedantiesiems - 4 ak. val. (3 val.). Jeigu visi susirinkę kursų dalyviai norėtų keisti užsiėmimų trukmę, pagal pageidavimus, susitarę galime ją keisti.

Ar Jūsų kursuose gali mokytis tik moterys? Ar galima juos lankyti vyrams?

Tikrai taip. Siuvimas ir rankdarbiai skirti ne tik moterims. Visada laukiame ir labai mielai priimame į kursus užsirašiusius vyrus.

Kokio amžiaus žmonėms yra skirti Jūsų kursai?

Mokytis mūsų kursuose gali visi: maži ir dideli, jauni ir garbingo amžiaus. Kursus gali lankyti vaikai nuo 11 metų (kartais ir jaunesni). Vaikams toks mokymasis yra labai naudingas. Nuo mažens skatinamas kūrybiškumas lavina vaizduotę, mados pojūtį, kruopštumą, plečia pasaulėžiūrą. Senjorams mūsų kursai padeda prasiblaškyti, bendrauti su žmonėmis ir užsiimti veikla, kuriai ankščiau galbūt nebuvo laisvo laiko. Juk mokytis niekada nevėlu, o siūti ar megzti savo anūkėliams, džiaugsmo atneša ne tik sau, bet ir savo mažiausiems šeimos nariams.


Aš praleidau vieną užsiėmimą, ką man daryti? Ar ši pamoka yra perkeliama?
 

Ne, pagal taisykles dalyvis įsipareigoja lankyti užsiėmimus nustatytu laiku ir grafiku. Pinigai už praleistas pamokas negrąžinami ir kitaip nekompensuojami.

Išimtis gali būti taikoma tuo atveju, jeigu iš anksto mus informuojate, kad negalėsite dalyvauti pamokoje. Mes suteikiame galimybę per savaitę laiko atidirbti praleistą pamoką kitu laiku, bet tik tada, jei tuo metu yra laisvų vietų.

Kaip vyksta užsiėmimai? Ar Jūsų kursuose reikia užsirašinėti?

Ne, mūsų kursuose užsirašinėti nieko nereikia. Mes manome, kad geriausias mokymasis yra praktika. Visą siuvimo technologiją Jūs išmokstate siuvant konkretų gaminį. Savo užrašus tikrai galite turėti, kad  tas vietas, kurios Jums neaiškios ir sudėtingos galėtumėte užsirašyti-pasižymėti.

Kiek žmonių būna grupėje?

Mes dirbame tik su mažomis grupėmis. Dažniausiai grupėse būna nuo 4-7 žmonių. Mūsų kursai labai intensyvūs, ir mes stengiamės, kad mokytojas kiekvienam klausytojui skirtų pakankamai dėmesio.

Kuo skiriasi siuvimo-modeliavimo kursai, nuo  kursų pradedantiesiems pagal programą?

Kursai pradedantiesiems pagal programą yra sudaryti iš 20 pamokų, per 80 akademinių valandų kursą Jūs išmokstate naudotis siuvimo mašina, susipažįstate su pagrindinėmis sąvokomis, priemonėmis, kurių reikia darbui. Kurso eigoje pasisiūsite tris gaminius: klasikinį sijoną, kelnias bei suknelę. Siūdami konkrečius gaminius Jūs išmoksite nuimti matus, sukonstruoti konkretų modelį, išmoksite naudotis žurnalų iškarpomis, teisingai sukirpti ir pasiūti gaminį.

Siuvimo-modeliavimo kursai pagal individualius pageidavimus taip pat skirti pradedantiesiems, bet tinka ir pažengusiems. Šių kursų mokymų programa yra labai lanksti. Čia kiekvienas mokosi to, kas aktualu būtent jam. Čia norintieji gali gilintis tik į konkrečius mokymo etapus, lavinti konkrečius Jam rūpimus praktinius įgūdžius. Galite mokytis tik taisyti jau turimus drabužius, siūti patalynę ar namų interjerui mielus daiktus, arba mokytis siūti pasirinktus drabužius, pradedant sijonu ar kelnėm, baigiant švarku ar paltu. Šie kursai yra tęstiniai, todėl Jūs galite mokytis tiek laiko, kiek tik turėsite noro.

Pirmo užsiėmimo metu mes mokomės siūti mažus gaminius, ar iškarto galima siūti rūbus ant savęs?

Su mokytojo pagalba, jau pirmoje pamokoje galite pradėti siūti sau drabužį, nes mokytoja stebės, kad gaminys būtų ne tik teisingai pasiūtas, bet ir idealiai tiktų Jūsų figūrai.


Siuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai