SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
Mūsų mokytojos
Teminiai kursai įvairioms šventėms
Šventiniai kursai įmonėms
Dovanų kuponai
Kursuose naudojama siuvimo įranga
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
Mūsų mokytojos

Dabar siuvimas sparčiai populiarėja. Mokėti siūti tampa  madinga ir prestiziška. Be to siuvimas yra puikus būdas kūrybiškai paįvairinti savo gyvenimą.  Kviečiame ir Jus jungtis prie mūsų ir išmokti šio meno. Siekdami, kad mūsų kursuose būtų lengva ir paprasta mokytis, subūrėme stiprią komandą. Pagrindinis mūsų atrankos kriterijus – praktinė patirtis. Šiuo metu pas mus dirba puikūs savo srities specialistai

Siuvimo kursų Vilniuje mokytoja Jurgita

      
Jurgita 1989 m. baigė moteriškų drabužių individualų siuvimą. Dirbdama po studijų, įgijo daugiau praktinės patirties, bet noras toliau tobulėti nedingo, todėl nusprendė gilinti savo žinias Vilniaus kolegijoje, kur įgijo siuvinių technologijos specialybę.
Jurgita yra siuvusi kolekcijas užsienio dizaineriams, kur praktinių žinių įgijo dar daugiau. Šiuo metu ji siuva rūbus kiekvienai moteriai, kuri nori atrodyti ir gražiai, ir išskirtinai, ir madingai. Visos įgytos žinios čia jai labai praverčia. Todėl mūsų išties puiki mokytoja, kuri nuolat trykšta energija ir gera nuotaika, kviečia prisijungti prie mūsų kursų, kur visomis įgytomis žiniomis pasidalins su visais norinčiais išmokti siūti.


 

 Siuvimo kursų Vilniuje mokytoja Edita

   Viena iš mūsų  siuvimo mokytojų yra Edita, profesionali siuvėja-konstruktorė. Tai mokytoja praktikė.  Viskas, kas yra daroma jos rankomis – tobula, madinga ir gražu.  Tai žmogus, kuris  myli ir vertina savo darbą.

             Edita turi didelę darbo patirtį siuvime. Ypač daug laiko praleidžia užsiiminėdama individualiu drabužių siuvimu. Šioje srityje turi 23 metų darbo patirtį. 1988 metais baigė moteriškų drabužių individualų siuvimą. Vėliau mokytoja tobulinosi ir įgijo drabužių konstruktorės specialybę. Ji yra pasiuvusi nemažai kolekcijų užsienio dizaineriams. Taigi, ši mokytoja yra savo srities meistrė, turinti daug teorinių ir praktinių žinių. Kursuose stengiasi pateikti kuo daugiau praktikos. Savo pamokose Edita taiko pačias pažangiausias autorines metodikas, todėl kursų metu per labai trumpą laiką Jūs pasieksite stulbinančių rezultatų siuvime, o Jūsų pasiūti gaminiai bus tikrai unikalūs.

             Mokytoja Edita sako, kad mokėjimas siūti sau ir savo mylimiems žmonėms, visada buvo, yra ir bus vienas iš patraukliausių užsiėmimų. O tiems, kurie įvaldę šį amatą - tai viena iš labiausiai mėgstamų veiklų. Nes ji suteikia galimybę kiekvienam iš mūsų išreikšti ir atskleisti save taip, kaip tu nori. O išmokti siūti gali visi. Mokytoja mano, kad tam reikia ne tiek daug, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikia tik turėti noro ir tikėti, kad Jūs galite išmokti siūti viską. Nepamirškite, kad neįmanomi - tai dažniausiai tik tie dalykai, kurių mes nė nebandėme daryti! Paskutinis svarbus dalykas – ryžtingumas. Ilgiausia kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Taigi, Jums tereikia ateiti į mūsų kursus ir įgyvendinti savo norą išmokti siūti. Padarykite savo pirmąjį žingsnį!


  Siuvimo kursų Vilniuje mokytoja Dalia

Mūsų komandoje dirba dar viena profesionali siuvimo kursų mokytoja – Dalia. Mokytoja yra kūrybinga, draugiška, puikiai įvaldžiusi specifines siuvimo technikos subtilybes.

Dalia siūti pradėjo dar besimokydama vidurinėje. Tas pomėgis tapo lemiamas ir pasirenkant tolimesnę mokymosi įstaigą. 1992m. Mokytoja baigė Vilniaus aukštesniąją lengvosios pramonės mokyklą, įgydama drabužių konstruktorės-modeliuotojos specialybę. Daug metų atlikinėjo individualius užsakymus, darė lekalus įmonėjė. Dirbo "Lelijos" eksperimentinio cecho vienetinių drabužių salono vadove. Mokytojos patirtį įvertino žinomi Lietuvos dizaineriai. Sėkmingai dirbo su jų kuriamomis kolekcijomis ir individualiais modeliais. 2002m. baigė mokslus VPU. Pedagokikos ir psichologijos fakultete įgyjo socialinio darbo bakalauro laipsnį ir socialinio pedagogo kvalifikaciją. Todėl puikiai žino kaip mokyti ir turi savo mokymo metodiką.
Turėdama proginių drabužių saloną savo sukurtais modeliais papuošė ne vieną nuotaką ir kitas moteris, tiesiog ieškančias originalaus drabužio šventei.Siuvimo kursų Panevėžyje mokytoja Lina

Siuvimo kursus Panevėžyje veda  mokytoja Lina. Siuvimo srityje mokytoja dirba jau 30 metų, todėl yra sukaupusi nemažai patirties. Dar jaunystėje mokytoja suprato, kad siuvimas jai be galo malonus užsiėmimas, todėl pasirinkti profesiją nebuvo sunku. 1984 m. baigė Vilniaus lengvosios pramonės technikumą ir įgijo siuvimo specialybę, vėliau baigė Vytauto Didžiojo universitetą. Norėdama patobulinti ir  pagilinti pedagogikos bei psichologijos žinias 2007 m. baigė VPU. Pedagogine veikla mokytoja užsiima nuo 1995 metų, dirbdama mokykloje siuvimo mokytoja.

Mokytoja Lina teigia, kad kiekvienas gali išmokti siuvimo meno. Jos siekis – kiekvienam  norinčiam išmokti siūti, ieškančiam naujų žinių –  išsamiai ir suprantamai pateikti visą reikiamą informaciją. Tikslas – pakeisti žmonių požiūrį, kad siuvimas sudėtingas užsiėmimas ir  įtikinti, kad mokėti siūtis pačiom –  tikrai verta!

 

 

 


Siuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai