SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
Mezgimo kursai virbalais
Mezgimo kursai su mašina
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
Rankdarbių kursaiDomina viena ar kita rankdarbių rūšis, bet abejojate ar Jums šie užsiėmimai patiks? Nenorite mokėti pinigų už visą mėnesį į priekį už kursus, nes manote, kad gali pakakti vos kelių užsiėmimų? Trūksta pradinių įgūdžių? Nežinote nuo ko pradėti? UAB “Sėkmės magija” siūlo Jums puikią išeitį – patogius ir greitus vienkartinius kursus. Atsižvelgiant į Jūsų pageidavimus, siūlome rinktis įvairius rankdarbių kursus, kurie trunka 3 valandas. Juose išsamiai papasakosime ir parodysime svarbiausius dalykus, kuriuos Jums būtina žinoti, norint toliau savarankiškai dirbti namuose.

UAB „Sėkmės magija“ organizuojami vienkartiniai kursai skirti tiems, kurie turi mažai laiko ir nežino nuo ko pradėti. Mes Jums padėsime per vieną užsiėmimą įsisavinti pagrindinius pradžiamokslio pradmenis. Vienkartiniai kursai  - tai ypač patogus būdas  išmokti pagrindinių dalykų, o vėliau tobulinti savo įgūdžius savarankiškai namuose.

Mūsų vienkartinių kursų privalumai:

  • Mes vertiname jūsų laiką ir pinigus, todėl organizuojam intensyvius, išsamius 3 valandas trunkančius vienkartinius kursus;
  • Mes į kursų programas įtraukėme tik tikrai reikalingą informaciją;
  • Mes manome, kad svarbiausia yra praktika (praktiniai užsiėmimai), o teoriją galima pateikti praktinio užsiėmimo metu;
  • Mes nereikalaujame jokių kitų papildomų išlaidų: suteikiame visas būtinas priemones ir medžiagas kursams. Jums reikia tik ateiti su gera nuotaika!

Kuo patogus vienkartiniai kursai?

Vienkartiniai kursai suteikia puikią galimybę išbandyti įvairias rankdarbių rūšis, o tai atveria duris į platų kūrybos ir  idėjų pasaulį.

Bet kuri moteris savo namuose nori kurti šiltą ir jaukią atmosferą, o tam visai nebūtina keisti namo išdėstymo, perdažinėti grindų ar sienų – apsunkinti  save varginančiu darbu. Tereikia Jūsų fantazijos plius šiek tiek pastangų atvykti į mūsų kursus, ir paprasti daiktai gali virsti originaliais ir nepakartojamais. Mes Jums padėsime įgyvendinti visas Jūsų idėjas!

Vienkartiniai kursai padės Jums lengvai ir greitai susipažinti su skirtingomis rankdarbių technikomis, reikalingomis medžiagomis ir priemonėmis. Čia Jums bus pateikta visa būtina informacija apie kiekvieną techniką. Patarsime kaip paprasčiau ir patogiau dirbti, atskleisime visas subtilybes, kad šių žinių pakaktų toliau tobulėti pamėgtoje srityje.

Plačiau apie vienkartinius kursus skaitykite „Kursų“ sub-meniu punktuose. Jei nerasite Jus dominančios informacijos, rašykite mums elektroniniu paštu: kursai@siuvimostilius.lt   arba tel. 860300016,  ir mes pasistengsime organizuoti būtent Jus dominančios temos kursus.


Siuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai