fbpx

SIUVIMO – MODELIAVIMO KURSAI

Siuvimo-modeliavimo kursai pagal individualius pageidavimus skirti tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems. Kiekvienas kursų dalyvis pats renkasi, ką būtent norėtų išmokti, o mokytojas viską nuosekliai individualiai kiekvienam paaiškina. Darbas vyksta 3-7 žmonių grupėje, tad grupės yra nedidelės ir kiekvienam skiriamas individualus ir ypatingas dėmesys.
Kursai yra tęstiniai, kiekvienas juos galės lankyti, kiek tik norės.
Kursai skirti pradedantiesiems ir pažengusiems, nes šių kursų mokymų programa yra labai lanksti. Mokytoja su kiekvienu dirba atskirai, todėl grupėje gali mokintis įvairaus lygio žmonės. Jūs patys renkatės, ką norite siūti: pradedant sijonu ar kelnėm, baigiant švarku ar paltu. Jeigu mokate pasisiūti nesudėtingus gaminius, pas mus galite ateiti mokytis siūti sudėtingesnius. Siuvame, naudojantis Burda ir kt. siuvimo žurnalų iškarpomis, prisitaikant jas prie savo individualios figūros. Prisijungti galima bet kada, kai grupėje yra laisvų vietų.

Tokie kursai Kaune vyksta penktadieniais, rytinė grupė (9.00 – 12.00 val.), vakarinė grupė (18.00 – 20.00). 

 

Priemonės reikalingos pirmai pamokai

Ką reikia turėti pirmai pamokai priklauso nuo to, ką Jūs siūsite. Dažniausiai tie, kurie pradeda nuo nulio, pirmoje pamokoje siuvasi kažką nesudėtingo: pagalvės užvalkalą, pirkinių krepšelį ar tiesiog ant nedidelio audinio praktikuojasi siūti siūles. Atitinkamai ir atsinešti reikėtų audinio kažkam nesudėtingam pasisiūti, žirkles, siūlų ir t.t.

Pažengusiems arba tiems, kas jau pirmoje pamokoje pradės siūtis konkretų drabužį, reikėtų atsinešti audinio, Jūsų siuvamam gaminiui, siūlų pasirinktų atitinkamai pagal audinio spalvą, žirklių, adatėlių daigstymui, lekalinio popieriaus.

Kursų kaina

40 Eur (4 pamokos * 2 val.)

*Mėnesio kaina, lankant kartą per savaitę, vakarinėje grupėje

48 Eur (4 pamokos * 3 val.)

*Mėnesio kaina, lankant kartą per savaitę, rytinėje grupėje