fbpx

Mūsų mokytojos

Dvi nuostabios mokytojos Klaipėdoje, Lina ir Rasa

Mokytoja Lina apie save pasakoja taip: “Dar ankstyvoje vaikystėje, teta puošdama mane išskirtiniais drabužėliais, įskiepijo norą sekti mada. Turbūt tai ir lėmė pasirenkant šią profesiją.”
Įgijus siuvėjos profesiją, Lina nuolat siekė daugiau žinių, baigė dar siuvinių konstravimo aukštesniąsias studijas, dar vėliau įgijo pramonės inžinerijos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį.
Dar pirmųjų studijų metu buvo sukurta pirmoji Linos drabužių kolekcija, kuri demonstruota konkurse “Banga”. Vėliau dalyvauta įvairiuose madų pristatymuose.
Kartu su kolege buvo įkūrusi vienetinių drabužių parduotuvę, vėliau įkūrė savo  mados dirbtuveles ir jau daug metų puošia savo klientes.
Mokytoja Lina yra profesionali drabužių dizainerė ir konstruktorė, turinti išskirtinį mados ir elegancijos pojūtį. Tą ji bando įskiepyti ir mūsų siuvimo bei konstravimo kursų dalyves.

Rasa po vidurinės mokyklos pasirinko siuvėjos specialybę. Mokėsi Klaipėdoje ir Vilniuje. Kodėl siuvimas? Gal todėl, kad giminėje buvo net kelios siuvėjos. Po mokslų dirbo keliose siuvyklose, teko ne kartą dirbti su garsia dizainere, pabuvoti madų renginių užkulisiuose Lietuvoje ir Anglijoje.

Dirbdama gavo naujų žinių ir patirties, suprato, kad yra įvairių siuvimo būdų ir jie visi yra teisingi, svarbiausia – atrasti sau patogų.
Rasa tikrai myli savo darbą. Net atostogaudama pagauna save, kaip apžiūrinėja pamatytą įdomų rūbą ir mintyse bando jį pasiūti.

“Siuvimas man – gyvenimo būdas” – sako mūsų Raselė. Ir mokydama šio amato kitus, atiduoda visą save, nuoširdžiai ir kantriai aiškindama kiekvieną siuvimo žingsnelį.