SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
Mūsų mokytojos
Teminiai kursai įvairioms šventėms
Šventiniai kursai įmonėms
Dovanų kuponai
Kursuose naudojama siuvimo įranga
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
Apie mus
UAB “Sėkmės magija” – įmonė, organizuojanti siuvimo ir įvairius rankdarbių užsiėmimus.  Sudarome visas sąlygas tikslingam, įvairiapusiam ir kūrybiškam laisvalaikio praleidimui. Jums siūlome geriausią ir aukščiausią mokymų kokybę, todėl kursus rengia ir organizuoja tik kvalifikuoti mūsų dėstytojai, kurie turi ilgametę patirtį šioje srityje.  Kursai vyksta specialiose klasėse, kuriose yra visos reikiamos  priemonės bei įranga.  Čia išmoksite ne tik įvairių rankdarbių, bet ir galėsite smagiai praleisti laisvą laiką. Specialiai rankdarbių kursams pritaikyta kūrybinė ir jauki atmosfera leis atsipalaiduoti ir pailsėti po sunkios darbo dienos.  Jei reikia, padedame ir konsultuojame  įvairiais klausimais, suteikiame išsamią informaciją.

Mokymus organizuojame gilindamiesi į Jūsų poreikius, siūlome aktualius rankdarbių kursus ir parenkame  aktualias temas. Mokymų metodai: praktiniai užsiėmimai, individualios ir grupinės praktinės užduotys, konsultacijos. Mūsų tikslas – tapti geriausia siuvimo ir pačių įvairiausių rankdarbių kursų mokykla Vilniuje. Stengiamės pateikti kuo platesnį rankdarbių kursų spektrą.  

Pagrindinė mūsų veikla:

 • Siuvimo kursai
 • Drabužių konstravimo-modeliavimo kursai
 • Mezgimo kursai mezgimo mašinomis
 • Mezgimo kursai virbalais
 • Batikos kursai
 • Dekupažo kursai
 • Siuvinėjimo kursai
 • Nėrimo kursai
 • Papuošalų kūrybos kursai
 • Vilnos vėlimo kursai
 • “Viskas iš popieriaus” kursai
 • Siuvinėjimo paslaugos

UAB “Sėkmės magija” siekia profesionalumo savo srityje, todėl dirbame tik nedidelėmis grupėmis. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus dirbame ir individualiai. Į visus kursus būtina registruotis iš anksto.  Pagrindinė mūsų specifika – suteikti būtiniausių pradžiamokslio žinių, kurių pakaktų tolimesniam savarankiškam darbui namuose, kad galėtumėte lengvai ir greitai įgyvendinti visas savo idėjas. Mūsų mokymo sistema labai lanksti, todėl norintieji gali gilintis tik į konkrečius mokymo etapus, lavinti konkrečius Jums rūpimus praktinius įgūdžius. Kiekvienam atėjusiam skiriame daug dėmesio, todėl pas mus tikrai pasieksite greitų ir maksimalių rezultatų.

Mes įsikūrėme Žalgirio ir Kalvarijų gatvių sankryžoje, netoli Maximos. Jūsų paslaugoms nemokama automobilių stovėjimo aikštelė bei puikus viešojo transporto susisiekimas. Kursai vyksta naujose, puikiai įrengtose patalpose.

 
 Mums labai svarbūs Jūsų norai ir pageidavimai, todėl rašykite mums savo pasiūlymus ir pageidavimus, o mes stengsimės į juos atsižvelgti  ir greitai reaguoti!


Jauki, draugiška aplinka!     Individualus požiūris!      Gera nuotaika!

Pasinerkite į nuostabias rankdarbių gelmes kartu su mumis, tobulėkite ir išreikškite save, o mes padėsime Jums pasiekti stulbinančių rezultatų!

       


Siuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai