SIUVIMO KURSAI
UAB SĖKMĖS MAGIJA
VILNIUJE (Žalgirio g.)
VILNIUJE (Laisvės pr.)
VILNIUJE (Kalvarijų g.)
KAUNE
KLAIPĖDOJE
PANEVĖŽYJE
ŠIAULIUOSE
Siuvimo kursai BŪSIMOMS MAMYTĖMS
DRABUŽIŲ KONSTRAVIMO KURSAI
Siuvimo kursai pagal programą
Siuvimo-modeliavimo kursai
Kuprinių siuvimo kursai
Vasaros kursai vaikams
Vaikiškų drabužių siuvimo kursai
Sijono ir suknelės siuvimas
Suknelės KONSTRAVIMO-siuvimo kursai
Maudymuko/bodžio konstravimo-siuvimo kursai
Vienkartinės pamokos
Taisyklės
Siuvimo kursai
BURDA iškarpos
Rankdarbių kursai
Apie mus
Dovanų kuponai
Naudingi patarimai
Siūlome darbą
DUK
Kontaktai
VILNIUJE (Kalvarijų g.)

Vilniuje galite rinktis lankyti siuvimo kursus 3 vietose: 

pagal individualius pageidavimus (tinka pradedantiesiems ir pažengusiems). pagal sudarytą programą (tinka pradedantiesiems). pagal sudarytą programą  (tinka pradedantiesiems).

 

Vilniečiams taip pat siūlome galimybę ateiti tik į vienkartines pamokas, susirinkus grupei, būsimas mamytes kviečiame į siuvimo kursus "Pačios siuvame savo mažyliams", organizuojame teminius kursus gimtadienio, mergvakario ir kitų švenčių proga. Siuvimo kursai pradedantiesiems pagal mokymosi programą Kalvarijų g. 143A

Pradedantiesiems siūlome rinktis siuvimo kursus pagal sudarytą programą iš 80 akad. val. programą. Per šiuos kursus visiškai nemokantys siūti, išmoks naudotis siuvimo mašina, nusiimti savo figūros matmenis, pasidaryti iškarpas ir pasiūti klasikinio stiliaus sijoną, kelnes ir suknelę.

Programą sudaro 20 pamokų po 4 akad. valandas. Visas kursas trunka 2,5 mėnesius (lankant du kartus per savaitę). Užsiėmimų metu aprūpiname visais reikalingais įrankiais.  Kiekvienam dalyviui skiriama individuali siuvimo mašina Bernette Milan 5, kad galima būtų praktikuotis visą mokymo laiką. Siūlių apmėtymui naudojamas overlokas 

RUBINA 740DSA.  Gaminių lyginimui naudojama profesionali lyginimo sistema. 

Siūlome rytinį, vakarinį ir savaitgalinį kursų laiką. Šeštadieniais kursai vyksta po dvi pamokas iš eilės.

Kursų kaina - 220 Eur (mokant visą iš karto)
Kursų kaina, mokant dalimis, mėnesinėmis įmokomis, kol lankote kursus 
- 250 Eur.

Apie mokytoją

Kursus veda profesionali siuvimo kursų mokytoja – Dalia. Mokytoja yra kūrybinga, draugiška, puikiai įvaldžiusi specifines siuvimo technikos subtilybes.

Dalia siūti pradėjo dar besimokydama vidurinėje. Tas pomėgis tapo lemiamas ir pasirenkant tolimesnę mokymosi įstaigą. 1992m. Mokytoja baigė Vilniaus aukštesniąją lengvosios pramonės mokyklą, įgydama drabužių konstruktorės-modeliuotojos specialybę. Daug metų atlikinėjo individualius užsakymus, darė lekalus įmonėjė. Dirbo "Lelijos" eksperimentinio cecho vienetinių drabužių salono vadove. Mokytojos patirtį įvertino žinomi Lietuvos dizaineriai. Sėkmingai dirbo su jų kuriamomis kolekcijomis ir individualiais modeliais. 2002m. baigė mokslus VPU. Pedagokikos ir psichologijos fakultete įgyjo socialinio darbo bakalauro laipsnį ir socialinio pedagogo kvalifikaciją. Todėl puikiai žino kaip mokyti ir turi savo mokymo metodiką. 
Turėdama proginių drabužių saloną savo sukurtais modeliais papuošė ne vieną nuotaką ir kitas moteris, tiesiog ieškančias originalaus drabužio šventei. 


Kaip mus rasti

Kursai vyksta adresu, Kalvarijų g. 143A, Vilnius.

Mus rasti visai nesunku, netoli Siemens arena, už buvusios Kuro aparatūros gamyklos, prie ligonių kasų, priešais, kitoje kelio pusėje yra SEB bankas. Mus lengvai pasieksite tiek viešuoju transportu (Pramogų arenos stotelėJono Kazlausko stotelė), tiek su automobiliu. Šalia pastato yra automobilių stovėjimo aikštelė. Mūsų studija – antrame aukšte.

Šiuo metu kursai šiuo adresu nevyksta.
Teirautis tel. 860300016 arba el. paštu info@siuvimo-kursai.ltSiuvimo kursaiBURDA iškarposRankdarbių kursaiApie musDovanų kuponaiNaudingi patarimaiSiūlome darbąDUKKontaktai