fbpx

Mūsų mokytojos

Dabar siuvimas sparčiai populiarėja. Mokėti siūti tampa madinga ir prestiziška. Be to siuvimas yra puikus būdas kūrybiškai paįvairinti savo gyvenimą. Kviečiame ir Jus jungtis prie mūsų ir išmokti šio meno. Siekdami, kad mūsų kursuose būtų lengva ir paprasta mokytis, subūrėme stiprią komandą. Pagrindinis mūsų atrankos kriterijus – praktinė patirtis. Šiuo metu pas mus dirba puikūs savo srities specialistai.

Siuvimo kursų Panevėžyje mokytoja Lina

Siuvimo kursus Panevėžyje veda mokytoja Lina. Siuvimo srityje mokytoja dirba jau virš 30 metų, todėl yra sukaupusi nemažai patirties. Dar jaunystėje mokytoja suprato, kad siuvimas jai be galo malonus užsiėmimas, todėl pasirinkti profesiją nebuvo sunku. 1984 m. baigė Vilniaus lengvosios pramonės technikumą ir įgijo siuvimo specialybę, vėliau baigė Vytauto Didžiojo universitetą. Norėdama patobulinti ir pagilinti pedagogikos bei psichologijos žinias 2007 m. baigė VPU. Pedagogine veikla mokytoja užsiima nuo 1995 metų, dirbdama mokykloje siuvimo mokytoja.

Mokytoja Lina teigia, kad kiekvienas gali išmokti siuvimo meno. Jos siekis – kiekvienam norinčiam išmokti siūti, ieškančiam naujų žinių – išsamiai ir suprantamai pateikti visą reikiamą informaciją. Tikslas – pakeisti žmonių požiūrį, kad siuvimas sudėtingas užsiėmimas ir įtikinti, kad mokėti siūtis pačiom – tikrai verta!