fbpx

Mūsų mokytojos

Dabar siuvimas sparčiai populiarėja. Mokėti siūti tampa madinga ir prestiziška. Be to siuvimas yra puikus būdas kūrybiškai paįvairinti savo gyvenimą. Kviečiame ir Jus jungtis prie mūsų ir išmokti šio meno. Siekdami, kad mūsų kursuose būtų lengva ir paprasta mokytis, subūrėme stiprią komandą. Pagrindinis mūsų atrankos kriterijus – praktinė patirtis. Šiuo metu pas mus dirba puikūs savo srities specialistai.

Siuvimo kursų Šiauliuose mokytoja Edita

Siuvimo kursus Šiauliuose veda mokytoja Edita. Šioje srityje mokytoja dirba  daugiau nei 30 metų, todėl yra sukaupusi daug labai vertingos siuvimo, modeliavimo, konstravimo patirties.

Tai ambicinga ir jaunatviška asmenybė, kuri nuolat tobulėja įvairiose meno srityse. Ypač domisi naujomis siuvimo technologijomis bei jų pritaikymu. Išbandžius įvairias rankdarbių technikas: siuvinėjimą, mezgimą, dekupažą.

Individualūs užsakymai, masinė gamyba, drabužių modeliavimas, konstravimas – tai mokytojos  stichija. Ji  išsiskiria draugiškumu, supratingumu, nuoširdumu, todėl jai puikiai sekasi  mokyti  šio meno kitus. Geras dėstytojas privalo ne tik turėti puikių  žinių, patirties, bet ir sugebėti jas perduoti  kitiems. Editai tai daryti sekasi puikiai. Ji sugeba profesionaliai perduoti informaciją, kuri lengvai suprantama skirtingo lygio mokiniams.

Visas šiaulietes (ir ne tik) kviečiame mokytis pas mokytoją Editą. Ji padės Jums susidoroti su bet kokiais siuvimo iššūkiais!