fbpx

Mūsų mokytojos

Dabar siuvimas sparčiai populiarėja. Mokėti siūti tampa madinga ir prestiziška. Be to siuvimas yra puikus būdas kūrybiškai paįvairinti savo gyvenimą. Kviečiame ir Jus jungtis prie mūsų ir išmokti šio meno. Siekdami, kad mūsų kursuose būtų lengva ir paprasta mokytis, subūrėme stiprią komandą. Pagrindinis mūsų atrankos kriterijus – praktinė patirtis. Šiuo metu pas mus dirba puikūs savo srities specialistai.

Siuvimo kursų Vilniuje mokytoja Jurgita

Jurgita 1989 m. baigė moteriškų drabužių individualų siuvimą. Dirbdama po studijų, įgijo daugiau praktinės patirties, bet noras toliau tobulėti nedingo, todėl nusprendė gilinti savo žinias Vilniaus kolegijoje, kur įgijo siuvinių technologijos specialybę.Jurgita yra siuvusi kolekcijas užsienio dizaineriams, kur praktinių žinių įgijo dar daugiau. Šiuo metu ji siuva rūbus kiekvienai moteriai, kuri nori atrodyti ir gražiai, ir išskirtinai, ir madingai. Visos įgytos žinios čia jai labai praverčia. Todėl mūsų išties puiki mokytoja, kuri nuolat trykšta energija ir gera nuotaika, kviečia prisijungti prie mūsų kursų, kur visomis įgytomis žiniomis pasidalins su visais norinčiais išmokti siūti.

Siuvimo kursų mokytoja Dalia 

Kūrybiška asmenybė.  Jau vaikystėje domėjosi įvairiais menais : piešė, lipdė  iš molio, siuvo, siuvinėjo. Visos lėlės būdavo papuoštos pūstomis suknelėmis, įvairiais prašmatniais aksesuarais.  Nenuostabu, kad vėliau siuvimas tapo ne tik pomėgiu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Įgijo siuvėjos-konstruktorės specialybę, o savo kūrybiškumą realizavo  dizaino srityje. Vienas įspūdingiausių jos kūrinių – suknelė iš gintaro, kuri netgi  įrašytą  į Lietuvos rekordų knygą.

Mokytoja kiekvienam padės įgyvendinti bet kokią idėją. Visada patars, kokį modelį rinktis, kad jis ne tik idealiai tiktų, bet ir atspindėtų  žmogaus charakterį.

Siuvimo kursų Vilniuje mokytoja Edita

Viena iš mūsų  siuvimo mokytojų yra Edita, profesionali siuvėja-konstruktorė. Tai mokytoja praktikė.  Viskas, kas yra daroma jos rankomis – tobula, madinga ir gražu.  Tai žmogus, kuris  myli ir vertina savo darbą.

Edita turi didelę darbo patirtį siuvime. Ypač daug laiko praleidžia užsiiminėdama individualiu drabužių siuvimu. Šioje srityje turi 23 metų darbo patirtį. 1988 metais baigė moteriškų drabužių individualų siuvimą. Vėliau mokytoja tobulinosi ir įgijo drabužių konstruktorės specialybę. Ji yra pasiuvusi nemažai kolekcijų užsienio dizaineriams. Taigi, ši mokytoja yra savo srities meistrė, turinti daug teorinių ir praktinių žinių. Kursuose stengiasi pateikti kuo daugiau praktikos. Savo pamokose Edita taiko pačias pažangiausias autorines metodikas, todėl kursų metu per labai trumpą laiką Jūs pasieksite stulbinančių rezultatų siuvime, o Jūsų pasiūti gaminiai bus tikrai unikalūs.

Mokytoja Edita sako, kad mokėjimas siūti sau ir savo mylimiems žmonėms, visada buvo, yra ir bus vienas iš patraukliausių užsiėmimų. O tiems, kurie įvaldę šį amatą – tai viena iš labiausiai mėgstamų veiklų. Nes ji suteikiagalimybę kiekvienam iš mūsų išreikšti ir atskleisti save taip, kaip tu nori. O išmokti siūti gali visi. Mokytoja mano, kad tam reikia ne tiek daug, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Reikia tik turėti noro ir tikėti, kad Jūs galite išmokti siūti viską. Nepamirškite, kad neįmanomi – tai dažniausiai tik tie dalykai, kurių mes nė nebandėme daryti! Paskutinis svarbus dalykas – ryžtingumas. Ilgiausia kelionė prasideda nuo pirmojo žingsnio. Taigi, Jums tereikia ateiti į mūsų kursus ir įgyvendinti savo norą išmokti siūti. Padarykite savo pirmąjį žingsnį!

Mokytoja Edita

Mūsų profesionalų  komandoje  dirba dar viena puiki siuvimo mokytoja – Edita. Mokytoja yra kūrybinga, draugiška, puikiai įvaldžiusi specifines siuvimo technikos subtilybes.

Edita audiniais ir siuvimu pradėjo domėtis dar jaunystėje. Tad vedina šio pomėgio tapo profesionalia siuvėja.  Mokytoja  turi didelę patirtį individualių drabužių siuvime. Mokytis pas Edita malonu ir lengva, nes ji be galo nuoširdi, kantri ir draugiška.

„Jaučiu malonumą kiekvieną kartą, kai galiu pasidalinti savo sukauptomis žiniomis, patirtimi su kursantėmis.“