fbpx

Siuvimo kursai Vilniuje, Žalgirio g. 109

Žalgirio g.  siūlome įvairius siuvimo kursus vaikams ir suaugusiems, visiškai neturintiems jokios siuvimo patirties arba jau pažengusiems.

Siuvimo-modeliavimo kursai pagal pageidavimus skirti tiek pradedantiesiems, tiek ir pažengusiems. Kiekvienas kursų dalyvis pats renkasi, ko būtent norėtų išmokti, o mokytojas viską nuosekliai individualiai kiekvienam paaiškina. Siuvame, naudojantis Burda žurnalų iškarpomis. Prisijungti galima bet kada, kai pageidaujamoje grupėje yra laisvų vietų. Kursai tęstiniai, galite lankyti užsiėmimus tiek laiko, kiek tik turėsite noro. Užsiėmimai vyksta darbo dienomis rytais, dienos metu, vakarais arba savaitgaliais. Darbas vyksta 4-7 žmonių grupėje.

Siuvimo kursai vaikams ir paaugliams. Mūsų siuvimo dirbtuvės – tai kūrybinė laboratorija, kurioje galite susipažinti su siuvimu ir kurti unikalius dalykus! Mes manome, kad žengti pirmuosius žingsnius į siuvimo pasaulį niekada nebus per anksti! Mažuosius mokiname susidraugauti su adata, siuvimo įranga, išmokti pasisiūti žaisliukus, pagalvėles, drabužėlius lėlėms, o vėliau ir sau patiems. Paauglius, jaunųjų dizainerių grupėse mokome išreikšti savo individualumą ir kūrybines idėjas, pasisiuvant sau patinkančius drabužius, naudojantis žurnalų iškarpomis ir atnaujinant senus drabužius, suteikiant jiems antrąjį gyvenimą. Darbas vyksta 3-5 žmonių grupėse, po pietų darbo dienomis.

Specializuoti  siuvimo kursai  būsimoms mamytėms: “Pačios siuvame savo mažyliams”. Su nekantrumu laukiate kada pasaulį išvys Jūsų vaikelis? Atsirado daugiau laisvo laiko? Vaikščiodamos po vaikiškų prekių parduotuves, norite viską pirkti kūdikio kraiteliui? Mes žinome, koks nuostabus laukimo ir pasiruošimo jausmas ir siūlome paversti laukimą dar malonesniu, paruošiant kraitelį savo pačių rankomis! Kursų metu supažindiname su natūraliais audiniais, išmokiname naudotis siuvimo įranga, siuvame kraitelį savo mažyliui.

Vienkartinės pamokos, konsultacijos. Jeigu turite kokių konkrečių klausimų dėl siuvimo technologijos ar įrangos, jeigu siuvate savarankiškai, bet reikia kažkokios pagalbos, jeigu įsigijote siuvimo įrangą, su kuria nesusidraugaujate, galite ateiti į vienkartines pamokas, konsultacijas. Tokios pamokos vyksta grupėse, kuriose yra laisvų vietų, arba suorganizuojame individualią, kelių valandų pamoką, kurioje būtumėte tik su mokytoja.

Teminiai užsiėmimai įvairiomis progomis. Niekaip nesugalvojate kur švęsti mergvakarį, linksmai paminėti gimtadienį ar kitą progą? Trūksta idėjų? Mes žinome išeitį ir siūlome Jums švęsti pas mus! Pas mus galėsite linksmai ir kūrybiškai praleisti laiką savo draugų ar artimųjų rate. Organizuojame kūrybinius kursus-pamokėles įvairiomis progomis.

Siuvimo kursus Žalgirio g. veda profesionalios, ilgametę patirtį turinčios mūsų mokytojos. Užsiėmimų metu aprūpiname įranga. Kiekvienam dalyviui skiriama individuali siuvimo mašina BERNINA 380, kad galima būtų praktikuotis visą mokymo laiką. Siūlių apmėtymui naudojamas overlokas BERNINA L450. Gaminių lyginimui naudojama profesionali lyginimo sistema Battistella Diana inox.

Kiekvienam kursų dalyviui suteikiama vienkartinė 10 proc. nuolaida siuvimo įrangai įsigyti. Pakonsultuojame ir padedame išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią įrangą. 

Mūsų siuvimo kursus galite įteikti kaip dovaną savo artimam žmogui, įsigijant mūsų DOVANŲ KUPONĄ.