fbpx

Siuvimo kursai vaikams ir paaugliams

Kūrybinė vasara. Siuvimo kursai vaikams ir paaugliams! 

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų vaikas į skiautes vynioja lėles, kurdamas joms naujus apdarus, jeigu iškerpa iš užuolaidų gėlytes ir jas bando pritvirtinti prie tų apdarų, nebarkite jų, galbūt Jūsų vaikui reiškiasi drabužių dizainerio talentas. Laiku neleidus išreikšti savo talento, jis gali taip ir užgesti.
Mes galime Jums padėti!

Grupės formuojamos pagal vaikų amžių ir turimas siuvimo žinias bei praktiką.

Siuvimo dirbtuvėlės mažiesiems dizaineriams!

Mūsų siuvimo dirbtuvės – tai kūrybinė laboratorija, kurioje galite susipažinti su siuvimu ir kurti unikalius dalykus!

Mes manome, kad žengti pirmuosius žingsnius į siuvimo pasaulį niekada nebus per anksti !

Kursų metu Jūsų vaikučiai bus supažindinti su siuvimo pagrindais, t.y. paprastai ir suprantamai pateiksime siuvimo ABC.  Visomis kūrybinėmis priemonėmis aprūpinsime!

  • Visų pirma darbuosimės  su  rankine adata, išmoksime  užmegzti mazgus, sutaikyti susikertančias linijas, prisiūti sagą, aplikacijas.
  • Susipažinsime su siuvimo mašina, kol bandysime su jomis susidraugauti, pasisiūsime pirkinių maišelius, kuriuos patys dekoruosime savo piešiniais, piešdami tekstiliniais dažais.
  • Pasisiūsime linksmas miego kaukes arba (ir) pagalvėles, naudojantis iškarpomis. (Programa gali keistis, pritaikant jas prie mūsų mažųjų dizainerių sugebėjimų ir pageidavimų.)

Vaikų skaičius grupėje: 4-6. Amžius: 7-13 metų

Kursą sudaro 8 pamokos po 2 val. Jei tik bus noro, galima bus kursus pratęsti ir mokytis siūti nesudėtingus drabužėlius sau.

 

Kūrybinė akademija jauniesiems dizaineriams!

Kviečiame į siuvimo kursus jaunuosius dizainerius, kurie atostogų metu turi daugiau laisvo laiko ir pagaliau gali susipažinti su siuvimo menu.  Kursų metu susipažinsime su siuvimo terminais, išmoksime atpažinti audinius, mokinsimės teisingai suprasti painius iškarpų brėžinius žurnaluose, pasisiūti tai, ką sukursite patys! Šioje grupėje daugiau dirbama pagal individualius pageidavimus, todėl kiekvienas kursų dalyvis galės įgyvendinti savo idėjas.
Rekomenduojame atsinešti savo senus, pabodusius drabužius, kuriuos galėsime įkvėpti naujam gyvenimui. Jeigu tokių neturite, siūsime naujus, nuo pat pirmų žingsnelių. Kursų metu aprūpiname įranga, patiems reikės pasirūpinti audiniais, siūlais ir viskuo, ko dar reikės siuvamam drabužiui.

Vaikų skaičius grupėje: 4-6. Amžius: 13-16 metų

Kursą sudaro 8 pamokos po 2 val. Kursą galima bus pratęsti.

 

 

 

Kursai vyksta Vilniuje, Žalgirio g. 109

Teirautis ir registruotis tel. 860300016, 867125248 , el. paštu info@siuvimo-kursai.lt

Kursų kaina

60 eur (8 pamokos *2 val.)

*Siuvimo dirbtuvėlės mažiesiems dizaineriams

60 eur (8 pamokos *2 val.)

*Kūrybinė akademija jauniesiems dizaineriams